Wij ondervinden momenteel problemen met onze mails, mocht u vragen hebben, aarzel niet om ons telefonisch te contacteren op 0800 30 310

LENSPLUS - 240 ML €8,50

Afspoelvloeistof voor alle type lenzen.
€8,50
decrease increase

Afspoelvloeistof voor alle type lenzen. Geconserveerd in de flacon, ongeconserveerd op het oog.

Verwijderd eventuele residue van lenzenvloeistof.

Afspoelvloeistof voor alle type lenzen. Geconserveerd in de flacon, ongeconserveerd op het oog.

Verwijderd eventuele residue van lenzenvloeistof.

Klanten die dit kochten, kochten ook.

OXYSEPT 1 STEP - 3 MAAND

Deze technologie zorgt ervoor dat contactlenzen 20 minuten worden blootgesteld aan een minimum van 2% peroxide. Op het moment dat de vloeistof geneutraliseerd is neemt het omhulsel van de tablet water op en laat een bevochtigende component los waardoor de viscociteit van de vloeistof toeneemt en die van de natuurlijke traanfilm benadert.
€38,00

BLINK - REFRESHING SPRAY - 10 ML

VERZACHTENDE EN HYDRATERENDE OOGSPRAY
€9,50

LENSPLUS - 120 ML

Afspoelvloeistof voor alle type lenzen.
€6,00

ETUI INTERNETLENZEN 1 ETUI

Dit functionele lenzendoosje is gemaakt van een stevig plastic dat lang meegaat. De verschillende kleuren dopjes maken het eenvoudig om te onthouden welke kant links of rechts is. De lenzenhouder is bedrukt met het logo van Internetlenzen.
€1,50
Filters
Sort
display